trener personalny w pandemii

Czy warto trenować pod okiem trenera personalnego?

Wraz ze wzrostem popularności sportu i treningu na siłowni pojawiły się na szerszą skalę oferty treningów z trenerami personalnymi. Czasami wchodząc na siłownię można odnieść wrażenie, że co druga osoba w klubie to trener personalny. Czy to znaczy że zawód się zdeprecjonował i nie ma sensu trenować pod okiem trenera?

Trener trenerowi nie równy

Myślę że kluczową sprawą do oceny “czy warto” to osoba konkretnego trenera. W większości średnich i dużych miast możemy trafić na przynajmniej kilku dobrych trenerów personalnych. W wielu miastach funkcjonują też studia treningu personalnego, gdzie zwykle trafimy na wysokiej klasy specjalistów – bo słabi trenerzy zwyczajnie w warunkach butikowego studia treningowego nie przetrwają.

Tak trening personalny wygląda tylko na zdjęciach ze stocku 😉

Gdzie trenować na śląsku

W przypadku śląska, na pewno warto pomyśleć o treningu personalnym w studiu treningowym LIFT w Katowicach (link do strony) – jest to kameralne miejsce prowadzone przez dwóch trenerów z wieloletnim doświadczeniem.
Dorian jest specjalistą w zakresie treningu funkcjonalnego, kettlebells oraz przygotowania motorycznego. Ma też doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z problemami takimi jak rwa kulszowa czy nawracające bóle pleców.
Karol z kolei specjalizuje się w treningu kalisteniki, treningu funkcjonalnym oraz w pracy z osobami starszymi. Obaj trenerzy pracowali w klubach Fitness Academy na Śląsku, gdzie nabrali doświadczenia i zdobyli zaufanie klientów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *